Kaubamärgid

MOMMY MOUSE – DISAINITUD TAGAMAKS SINU JA SINU LAPSE MUGAVUS!

Mommy Mouse mähkmeid toodetakse Poolas, Zatoris, kus kohalike inimeste tööhõivega aidatakse kaasa tööpuuduse vähendamisele antud piirkonnas.

Juba ettevõtte loomise hetkel võeti eesmärgiks, et kõik tooted peavad olema pehmed, turvalised ning õrnad beebi nahale. Et nad oleksid elastsed, reguleeritava suurusega ja mugavad kasutada,  lihtsustamaks lapsevanemate niigi kiiret elu uue ilmakodanikuga.  Mommy Mouse mähkmed on disainitud ja testitud kontrollitud keskkonnas, täiustades tooteid protsessi igas staadiumis. Kõik materjalid toodetakse Poola ja teistes Euroopa vabrikutes spetsiaalselt Mommy Mouse’ile, võimaldades mähkmete tootmiseks kasutatavaid materjale ja nende kvaliteeti pidevalt kontrollida. Mommy Mouse kaubamärgiks  olevad naeratavad hiirekesed on andeka disaineri Ola Firlińska-Pilorz’i looming. 

Kõik Mommy Mouse materjalid vastavad ÖKO-TEX ® 100 standardile.

 

ANAVY – ARMASTUSEGA TŠEHHIST!

Tšehhi bränd Anavy suhtub austusega nii tarbijasse kui ka loodusesse. Selle alguslugu ulatub aastasse 2007, mil asutaja Ivana Filipovičová ootas oma esimest last ning tegi otsuse hakata oma beebiga kasutama riidest mähkmeid. Kuna mähkmete iseõmblemine ei tundunud olevat mida väga keerulist, otsustas ta proovida ja ühtlasi ka olemasolevate toodete lõikeid enese jaoks täiuslikumaks disainida.

Täna valmivad Anavy imearmsad tooted viie tubli ja andeka õmbleja käsitööna. Materjalid pärinevad Euroopast ning kõik mudelid on testitud Ivana enda kolme lapse ja veel sadade laste poolt nii Tšehhis kui ka kaugemal. Samuti on iga erimustriline toode saadaval vaid limiteeritud koguses, nii et oma lemmikuid tuleb krabada kiirelt.

 

MAGABI – UNIKAALSE DISAINIGA KÄSITÖÖ

Sylwia Ciesielska on noor naine, kes asutas Magabi vahetult peale oma esimese lapse sündi. Magabi on väike ettevõte, kuid viimastel aastatel palju arenenud ja kasvanud. 

Sylwia ise on õppinud kunsti ning on väga loominguline. See peegeldub ka Magabi mähkmetel, kuna kõik unikaalsed mustrid on Sylwia enda disainitud. 

Magabi bränd on turul olnud rohkem kui kolm aastat ning selle ajaga on võidetud paljude klientide usaldus – Magabi riidest mähkmed on ühed populaarsemad Poolas.

Et pakkuda beebidele ainult parimat, on kõik materjalid valitud äärmiselt hoolikalt ning vastavad ÖKO-TEX® 100 standardile.

 

 

PUPPI – NATURAALNE TÄIUSLIKKUS

Esimesed Puppi mähkmed valmisid 2013.aastal kahele väiksele poisile nende armastava ema käsitööna. Koheselt  välistati sünteetilised materjalid ning otsustati töötada ainult naturaalsete kangastega, nagu vill, bambus, puuvill, lina ja kanep.

Puppi mähkmete iga detail on disainitud ja õmmeldud väga hoolikalt. Kõik kangad toodetakse kontrollitud tingimustes ning kõiki tooteid testitakse pidevalt, võimaldades mähkmete tegumoodi ja lõikeid maksimaalselt täiustada. Puppi mähkmed ei ole mitte ainult alternatiiv ühekordsetele mähkmetele, vaid ka märk sellest, et loodus ja keskkond on tähtsad – nimelt on kõik Puppi mähkmed biolagunevad.

 

 

CULLA DI TEBY – PATENTEERITUD KVALITEET JA MUGAVUS

Culla di Teby on alguse saanud ühe pereema armastusest ning soovist leida oma lastele parim. Prototüüpidest said patenteeritud tooted ning nüüdseks rõõmustab Culla di Teby lapsevanemaid ja beebisid nii Itaalias kui kaugemal. Kõik tooted on 100% disainitud ja toodetud Itaalias. Kasutusel on ainult puhtad ÖKO-TEX ® 100 sertifikaati omavad kangad. Culla di Teby mähkmed on esimesed Itaalias, mida saab muuta vastavalt vajadusele – saad mähet kasutada kas väga ökonoomse riidest mähkmena, ökoloogilise ühekordse mähkmena, ujumismähkmena või miks mitte ka potitreeningupükstena. Kõigile midagi!

 

 

 

 

PEPSU