Meist

Meil on siiras rõõm, et oled meid leinud!

Oleme Sandra ja Triin – näod ja nimed Lummani taga. Kaks ema kokku kolmele väiksele poisile. Lastele, kes on meie vaateid ja arusaamu selle lühikese ajaga väga palju muuta suutnud ning tänu kellele oleme avastanud ka riidest mähkmete imelise maailma.

Meie algsest skeptilisusest sai arutelu, arutelust proovimine, proovimisest vaimustumine. Ja siin me nüüd oleme – soovides jagada seda kõike ka teiega!

Kogu asi sai tegelikult alguse sellisest lihtsast asjast nagu prügi sorteerimine. Otsus hakata prügi sorteerima tõi endaga kaasa arusaama, KUI palju satub meie mõlema kodus olmeprügisse ühekordseid mähkmeid. Neid aina tekib ja tekib, nad viiakse ja ladestatakse kuhugi. Ja sinna need jäävad. Kujutage nüüd ette – esimene ühekordne mähe, mis kunagi 70-ndatel tehti, kasutati ja ära visati – tänasel päeval on ta endiselt kusagil prügilas, täpselt samasugune nagu äraviskamise hetkel. Ja nii kuhjame päevast päeva oma planeeti mõttetu rämpsuga, mille saaks tegelikult asendada looduse, aga ka inim- ja beebisõbralikemate valikutega.

Üheks selliseks on riidest mähkmed. Pehmed, puhtad, kemikaalivabad, korduvkasutatavad ning absoluutselt armsad ja ahhetamapanevad!

Oma poes pakume endile armsaks saanud kaubamärkide tooteid, mis on valmistatud siinsamas – meie koduses Euroopas. Nad on väiketootjad, kes tegutsevad suure kire ning pühendumusega, pakkudes meie beebidele ainult kvaliteetseid ja häid valikuid. Nagu ka nendele, on ka meie jaoks äärmiselt olulised järgmised märksõnad: jätkusuutlikkus, eetilisus, kvaliteet ja mugavus. Läbi nende imeliste toodete soovime, et mõte vastutustundlikumast tarbimiskäitumisest lummaks ka teid! Et prügi tekiks vähem ja et meie lastele jääks planeet veidi rohelisem, kui muidu.

Kui Sul tekib mõtteid või küsimusi, siis kirjuta või helista meile!

E-mail info@lumman.ee
Tel 58043166, 58530442