Meist

Meil on siiras rõõm, et oled meid leidnud!

Oleme Sandra ja Triin – näod ja nimed Lummani taga. Kaks ema, kelle “assistentideks” kodukontoris on viis armsat väikest põnni. Lapsed on meie vaateid ja arusaamu väga palju muutnud ning võib vist öelda, et just tänu nendele sündis ka Lumman.

Lummani lugu algas 2018.aastal sellisest lihtsast asjast nagu prügi sorteerimine. Otsus hakata prügi sorteerima tõi endaga kaasa arusaama, KUI palju satub meie mõlema kodus olmeprügisse ühekordseid mähkmeid. Neid aina tekib ja tekib, need viiakse ja ladestatakse kuhugi. Ja sinna need jäävad. Kujutage nüüd ette – esimene ühekordne mähe, mis kunagi 70-ndatel tehti, kasutati ja ära visati – tänasel päeval on see endiselt kusagil prügilas, täpselt samasugune nagu äraviskamise hetkel. Ja nii kuhjame päevast päeva oma planeeti mõttetu rämpsuga, mille saaks tegelikult asendada looduse, aga ka inim- ja beebisõbralikemate valikutega.

Nii avastasimegi enda jaoks riidest mähkmete imelise maailma. Meie algsest skeptilisusest sai arutelu, arutelust proovimine, proovimisest vaimustumine ning viimase tõuke andis soov seda kõike ka teistega jagada, kuna riidest mähkmed tõepoolest ON parim valik igale beebile! Pehmed, puhtad, kemikaalivabad, korduvkasutatavad ning absoluutselt armsad ja ahhetamapanevad! Oma poes pakume endile armsaks saanud kaubamärkide tooteid, mis on valmistatud siinsamas – meie koduses Euroopas. Nad on väiketootjad, kes tegutsevad suure kire ning pühendumusega, pakkudes meie beebidele ainult kvaliteetseid ja häid valikuid. Nagu ka nendele, on ka meie jaoks äärmiselt olulised järgmised
märksõnad: jätkusuutlikkus, eetilisus, kvaliteet ja mugavus.

Nii, nagu kasvavad meie lapsed, on ajaga kasvanud ning muutnud ka Lumman. Meie inspiratsiooniks on sel teekonnal olnud idee väärtustavast taaskasutusest – kuidas luua vanast uut, kuidas anda uus väärtus puhastele ning kvaliteetsetele jääkmaterjalidele, mis vastasel juhul prügilas lõpetaksid. Nii ongi lisaks riidest mähkmetele aja jooksul meie sortimenti lisandunud Lummani omatooted, mis on valminud väärtustava taaskasutuse põhimõttel – puidust mänguasjad ning erinevad jätkusuutlikku elustiili toetavad tarbeesemed. Valminud käsitööna,
peites endas palju headust ning armastust.

Just läbi nende imeliste toodete soovime, et mõte vastutustundlikumast tarbimiskäitumisest lummaks ka teid! Et prügi tekiks vähem ja et meie lastele jääks planeet veidi rohelisem, kui muidu.

E-mail info@lumman.ee
Tel 58043166, 58530442