Anavy vormiõmmeldud sisemähe Big Unicorn (trukkidega)

21.95

One-size vormiõmmeldud sisemähe, mis sobib enamus lastele sünnist mähkmeperioodi lõpuni. Komplektis on lisaks sisemähkmele ka kaks trukkidega mähkme külge kinnituvat lisasisu. Kuna Anavy vormiõmmeldud sisemähe on imav kogu ulatuses, sobib see eriti hästi öiseks kasutamiseks. NB! Kasuta koos veekindla mähkmekattega!

Sisemähkme suurust saab reguleerida mähkme esiküljel olevate trukkide abil. Pikk lisasisu pakub võimaluse imavust vastavalt beebi vajadustele reguleerida (sättides rohkem imavaid kihte ettepoole poistel ja roomavatel beebidel; rohkem imavaid kihte keskele tüdrukute ja kõndivate laste jaoks). Ümber jalgade ja seljaosal on mähkmel pehme elastne kumm, mis ei pigista, kuid tagab siiski lekkekindluse. Mähkmed on disainitud ja toodetud Tsehhis.

Suurus: sobib beebidele sünnist kuni 15 kg (sõltuvalt lapse keha proportsioonidest)
Kõhuümbermõõt: 22-56 cm
Reieümbermõõt: 12-34 cm
Mähkme üldpikkus: 34-46 cm

Materjal:
Sisemine kiht ja lisasisud: 80% bambusviskoos, 20% polüester
Keskmine kiht: 80% puuvill, 20% polüester
Väline dekoratiivne kiht: 80% puuvill, 20% polüester
Kõik materjalid on sertifitseeritud sobivaks alla 3-aastasele lastele. Kumm ei sisalda lateksit.

Hooldusjuhend: pesta kuni 60 kraadiga. Kuivata kuivatis ainult madalal kuumusel. Ära kasuta pleegitajaid. Tugevad pesuvahendid võivad kanga värve kulutada. Mähkmed saavutavad maksimaalse imavuse peale paari pesutsüklit. NB! Lisasisud tuleb enne pesemist alati eemaldada!

Laos

Tootekood: ANAVY-vorm-sn-bunic Kategooriad: , Sildid: , ,