Anavy vormiõmmeldud XL/öömähe Pink (krõpsudega)

24.95

Väga imav vormiõmmeldud sisemähe, mis sobib öiseks kasutamiseks beebidele alates 6 kg või päevaseks kasutamiseks suurematele lastele, kellele one-size vormiõmmeldud sisemähe väikseks jääb. Komplektis on lisaks sisemähkmele ka trukkidega mähkme külge kinnituv lisasisu. NB! Kasuta koos veekindla mähkmekattega!

Sisemähkme suurust saab reguleerida mähkme esiküljel olevate trukkide abil. Lisasisu pakub võimaluse imavust vastavalt beebi vajadustele reguleerida (sättides rohkem imavaid kihte ettepoole poistel ja roomavatel beebidel; rohkem imavaid kihte keskele tüdrukute ja kõndivate laste jaoks). Ümber jalgade ja seljaosal on mähkmel pehme elastne kumm, mis ei pigista, kuid tagab siiski lekkekindluse. Mähkmed on disainitud ja toodetud Tsehhis.

Suurus: sobib beebidele kaaluga 6-18 kg (sõltuvalt lapse keha proportsioonidest)
Kõhuümbermõõt: 32-60 cm
Reieümbermõõt: 34-40 cm
Mähkme üldpikkus: 45-50 cm

Materjal:
Sisemine kiht ja lisasisud: 71% bambusviskoos, 29% polüester
Keskmine kiht: 67% bambusviskoos, 33% polüester
Väline dekoratiivne kiht: 80% bambusviskoos, 20% polüester

Kõik materjalid on sertifitseeritud sobivaks alla 3-aastasele lastele. Kumm ei sisalda lateksit.

Hooldusjuhend: pesta kuni 60 kraadiga. Kuivata kuivatis ainult madalal kuumusel. Ära kasuta pleegitajaid. Tugevad pesuvahendid võivad kanga värve kulutada. Mähkmed saavutavad maksimaalse imavuse peale paari pesutsüklit. NB! Lisasisu tuleb enne pesemist alati eemaldada!

Laos

Tootekood: ANAVY-xl-vorm-vel-pink Kategooriad: , , Sildid: , , , ,